Pracowity i zwycięski tydzień biegaczy Wilgi
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: mat.pras.

reklama
SportW Stoczku Łukowskim odbył się w dniu 15 lutego, XX Ogólnopolski Bieg pn. Grzmią pod Stoczkiem Armaty, który zorganizowany został przez Urząd Miasta i LKS Dwernicki Stoczek Łukowski. Doskonale w biegach młodzieżowych wypadli podopieczni trenera Stanisława Buszty, którzy zdobyli 4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe medale oraz 4 miejsca w pierwszej szóstce nagradzane dyplomami. Warto dodać, że bardzo dobrze wypadło rodzinne współzawodnictwo biegaczy Wilgi.
reklama
Zwycięstwa odnieśli:
Srebrne medale zdobyli:
- Był to bardzo pracowity tydzień moich biegaczy, gdyż korzystając z ferii zimowych, byliśmy na tygodniowym zgrupowaniu w pięknie położonym Augustowie. Mieliśmy do dyspozycji tartanowy stadion Liceum Ogólnokształcącego, halę sportową SP nr 4, basen MOSiR oraz rozległe tereny leśne Puszczy Augustowskiej. Wróciliśmy z obozu w piątek wieczór, by w sobotę rano zakończyć program szkoleniowy startem w Stoczku Łukowskim, jak się okazało, bardzo udanym –
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.