W programie tegorocznego Święta Mleka znalazło się wiele atrakcji. Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Ponadto na plasu przy Amfiteatrze na Zarzeczy znalazły się: degustacja mleka i produktów mlecznych, super studio fotograficzne, Mega Jenga, magiczny pokaz ognia i światła, nauka tańca zumba, wesołe miasteczko z dmuchanymi zjeżdżalniami i trampoliną, Zostań Gwiazdą – salon fryzjerski, malowanie twarzy, pełen iluzji egzamin Mleczarza, kreatywne warsztaty konstruktorskie „Eko-Farma”, kolorowe przypinki dla każdego, mega maskotka Mleczna Krówka, pokaz tańca i gimnastyki, balonowe kreacje, liczne quizy i konkursy z nagrodami.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół DEJW.
Impreza zorganizowana przez OSM Garwolin została dofinansowana z Funduszu Promocji Mleka.@@@
Całe rodziny bawiły się na Święcie Mleka
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Adrian Stoń

reklama
Z Garwolina2 czerwca 2019 r. na placu przy Amfiteatrze na Zarzeczu w Garwolinie odbyła się kolejna edycja Święta Mleka. Wydarzenie jak co roku będzie pełne atrakcji dla całych rodzin.
reklama
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.