reklama

Wypadek w Nowej Brzuzie. Kierowca w stanie ciężkim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wypadek w Nowej Brzuzie. Kierowca w stanie ciężkim - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z GarwolinaDziś około godziny 20.00 w miejscowości Nowa Brzuza doszło do wypadku. Kierowca Volvo S40, 30-letni mężczyzna jest w stanie ciężkim. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR, straż pożarna i policja.
reklama

Wiecej informacji niebawem.@@@

Za zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi.

Aktualizacja 6 kwietnia, godzina 10.47

- Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Nowa Brzuza w dniu 3 kwietnia przed godziną 20. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Volvo w terenie zabudowanym z dotychczas nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem zjechał z jezdni uderzając w słup orz drzewo. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i LPR został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie - mówi asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo