Mimo braku białego puchu 6 grudnia 2022 roku w SP nr 1 w Garwolinie panowała iście świąteczna atmosfera. Urodzaj i obfitość mikołajkowych stylizacji dostrzec można było na szkolnych korytarzach i to nie tylko w ubraniach uczniów, ale również w przystrojonych drzwiach klas.
Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że niecierpliwie oczekują na Mikołaja.
@@@
Mikołaj nie zapomniał o szkole im. Marii Konopnickiej. Zwiedzanie szkoły umiliła mu przepiękna wystawa dekoracji na drzwiach każdej klasy.
Mikołajowi bardzo się podobało w szkole i powiedział, że przyjedzie do szkoły za rok.
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.