Od dłuższego czasu spekulowało się o tym, że Marek Zagórski może zrezygnować a mandatu posła. Dziś jest to już oficjalna informacja, którą podał serwis i.pl. Zagórski w 2001 r. został posłem zlListy Platformy Obywatelskiej. Natomiast w roku 2015 został posłem z listy PiS.
Iwona Kurowska, której zabrakło niewiele ponad 200 głosów do objęcia mandatu posła w 2019r., prawdopodobnie obejmie funkcję posła. Kurowska objęła stanowisko dyrektora Biura Administracji i Inwestycji w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w listopadzie 2020r.@@@
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.