reklama

Policjant zatrzymał pijanego kierowcę jednośladu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Policjant zatrzymał pijanego kierowcę jednośladu - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z GarwolinaNa co dzień pracuje w jednym z posterunków. Kiedy wczoraj dzielnicowy z Łaskarzewa jechał na nocną służbę, w Przyłęku podjął interwencję i zatrzymał mężczyznę, który kierował skuterem w stanie nietrzeźwości. Szybka i jedyna słuszna w tej sytuacji reakcja dzielnicowego zakończyła niebezpieczną podróż pijanego 55-latka.
reklama


23 maja kilka minut po 21 dzielnicowy z Posterunku Policji w Łaskarzewie kierował się na służbę. W Przyłęku jego uwagę zwróciło zachowanie kierującego skuterem, który wyraźnie miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy.

- Policjant natychmiast podjął interwencję i ujął 55-latka, od którego wyczuł alkohol. Policjant przekazał mężczyznę patrolowi, który sprawdził stan trzeźwości kierowcy jednośladu. Wynik był wysoki – 2,5 promila alkoholu w organizmie – informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

- Szybka i jedyna słuszna w tej sytuacji reakcja dzielnicowego zakończyła niebezpieczną podróż pijanego 55-latka. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje policjantka.@@@

reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo