- Kandyduję tylko i wyłącznie dzięki wsparciu zwykłych ludzi, którzy zebrali podpisy poparcia pod moim imieniem i nazwiskiem. Są to osoby, które cenią moje ponad 13-letnie zaangażowanie w obronę ich praw i wolności oraz bezpośrednią pomoc bez patrzenia na przekonania czy preferencje – mówi Paweł Wyrzykowski z Siedlec.
Wyrzykowski nie startuje do Sejmu w okręgu nr 18 z listy Konfederacji, jak można było oczekiwać jeszcze kilka miesięcy temu.
- Skrzydło Ruchu Narodowego w Konfederacji zmaga się z rejestracją własnego kandydata pod jej szyldem. Życzę im powodzenia w nadziei, że wyborcom dane będzie zdecydować, na który styl uprawiania polityki oddadzą swój głos – mówi kandydat do Senatu.
- Jednak prawdziwym przeciwnikiem będzie dla mnie pan minister Waldemar Kraska, który musi ponieść odpowiedzialność za to czym skończyło się jego postępowanie w sferze pandemii, a także w szeregu innych kwestii, za które odpowiadał – dodaje polityk.
@@@
Wyrzykowski poinformował też komu przekazuje swoje poparcie w wyborach do Sejmu.
- W wyborach do Sejmu RP w okręgu siedlecko-ostrołęckim stanowczo popieram tylko i wyłącznie Dobromira Sośnierza, ponieważ to on jest gwarantem tego, że trzecia siła polityczna w Polsce nie zawiedzie trzech milionów swoich wyborców i nie wejdzie w żadną koalicję po wyborach. Nie jest człowiekiem koncernu farmaceutycznego, a jego dotychczasowe zaangażowanie w naszym okręgu dowodzi, że z Katowic do Siedlec jest bliżej, niż z PiSu do Konfederacji – mówi Wyrzykowski.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.