Aby zagłosować na Klaudię należy wysłać SMS o treści mel.71 na numer 7248. Do półfinału wejdzie 5 kandydatek z największym wynikiem Pozostałe dziewczyny, wybierze jury konkursu. O tym, kto powalczy w kolejnym etapie dowiemy się we wtorek o godzinie 19.00. Fot. arch. organizatora konkursu Miss Polski @@@
Nastoletnie kandydatki walczą o koronę miss. Wśród nich Klaudia z Żelechowa
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Karolina Barełkowska

reklama
Z GarwolinaJeszcze tylko dziś do godziny 20.00 można głosować na kandydatki do półfinału konkursu Miss Polski Nastolatek. Wśród walczących o koronę dziewczyn jest Klaudia Kozłowska z Żelechowa.
Aby 16-latka przeszła do dalszego etapu konkursu potrzebuje wsparcia, w postaci wysłanych smsów.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.