Do akcji włączył się również Urząd Miasta i Gminy Pilawa. - Każdy z nas może okazać wsparcie i pomóc tym, którzy zostali dotknięci niszczycielską siłą żywiołu. Pomóżmy wspólnie poszkodowanym w tym tragicznym kataklizmie - apeluje samorząd. Wodę butelkową, środki czystości, środki higieniczne oraz suchą żywność można przynosić do Biura Obsługi Mieszkańców w urzędzie w godzinach od 8 do 16.00. fot. Państwowa Straż Pożarna@@@
Na południu kraju trwa dramat. Ruszyła zbiórka darów. Jak można pomóc?
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Karolina Barełkowska

reklama
Z GarwolinaTrwa dramat mieszkańców południowej Polski. W niektórych miejscach ludzie wciąż walczą z powodziami, w innych zaczęło się wielkie sprzątanie. W obu tych przypadkach, ludzie potrzebują pomocy.
Dlatego też w całym kraju rozpoczęły się zbiórki pieniędzy, a także darów - żywności, wody, środków czystości, łopat, kaloszy, czy szczotek.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.