KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Garwolinie. Wygraj bilet!

Dodano:
garwolin - Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Garwolinie. Wygraj bilet!

Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi 25 kwietnia w Domu Kultury w Garwolinie. Dla naszych Czytelników mamy konkurs. Do wygrania 3 podwójne wejściówki na występ. Konkurs potrwa do 18 kwietnia.

Już za rok 25-lecie! Pora zaprosić Państwa na wigilię tego zdarzenia. Bo przecież wigilia to najbardziej oczekiwany fragment Świąt… Skąd tytuł: "Tra ta ta ta” ? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń.

Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapraszamy! Gramy 25 kwietnia 2019 r. o godz. 17.30 i 20.00 C.S.iK KINO WILGA
Garwolin, ul. Nadwodna 1Bilety w cenie 70 / 75 zł. do nabycia
pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl.

REKLAMA:


godz. 17.30
http://www.kupbilecik.pl/impreza-33045-kabaret.pod.wyrwigroszem.garwolin.html

godz. 20.00
http://www.kupbilecik.pl/impreza-33046-kabaret.pod.wyrwigroszem.garwolin.html

Chcesz wygrać bilety? To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Proszę o bilet na Kabaret Pod Wyrwigroszem”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Łącznie mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki. Bilety dla dwóch osób wygrają dwie pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą i jedna ostatnia.

Termin przysyłania maili kończy się 18 kwietnia o godzinie 23.59.


AKTUALIZACJA 20 kwietnia godzina 12.15


Ogłoszenie wyników konkursu.
Aleksandra Barbarczyk i Katarzyna Kołnierzak przysłali do nas maila jako pierwsi. Karolina Soszka, była ostatnią osobą, która się do nas zgłosiła. Gratulujemy. Każda osoba, która wygrała może zabrać ze sobą na spektakl osobę towarzyszącą.

Zwycięzcy konkursu będą mogli odebrać bilety w DK w Garwolinie przed realizacją spektaklu od godziny 17.25


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.