KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Dodano:
garwolin - Eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

3 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Nr 1 w przy ul. Kościuszki w Garwolinie odbyły się eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół z terenu powiatu garwolińskiego, wyłonieni w drodze eliminacji gminnych. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test składający się z trzydziestu pytań.


W wyniku przeprowadzonych rozgrywek kolejność zajętych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)
1.Krystian Trzeciak
2.Kacper Siarkiewicz
3.Marcin Rżysko

II grupa wiekowa (gimnazja)
1.Karolina Łysiak
2.Jakub Dziubak
3.Marek Nowicki

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1.Kamila Kowalczyk
2.Maciej Bogusz
3.Szymon Szostak

Eliminacje powiatowe OTWP zostały zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Garwolinie, przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.
Nagrody ufundowali komendant powiatowy PSP w Garwolinie oraz starosta powiatu garwolińskiego, który także objął patronat honorowy nad turniejem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.