KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Największe hotele posiadające sale na konferencje - województwo mazowieckie i dolnośląskie

Dodano:
garwolin - Największe hotele posiadające sale na konferencje - województwo mazowieckie i dolnośląskie

Organizując event biznesowy dla dużego grona odbiorców, pierwsze, o co musimy zadbać, to odpowiednia przestrzeń. Nie każdy obiekt posiada bowiem sale konferencyjne przeznaczone dla audytorium powyżej 500 osób. Sprawdźmy, które hotele konferencyjne na Mazowszu i Dolnym Śląsku spełnią nasze oczekiwania pod tym kątem.

Zarówno w przypadku Mazowsza, jak i Dolnego Śląska, największe hotele posiadające sale na konferencje znajdują się w miastach wojewódzkich – Warszawie i Wrocławiu – lub w ich najbliższej okolicy. Takie obiekty są z reguły bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta lub też z portami lotniczymi czy dworcami PKP. Hotele konferencyjne posiadają także zazwyczaj odpowiednie zaplecze noclegowe, a nierzadko również dodatkowe atrakcje dla uczestników konferencji – np. strefy spa. Sprawdźmy, jakie hotele konferencyjne w województwach mazowieckim i dolnośląskim są największe. Aktualności i nowinki z branży konferencyjnej znajdziecie na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/.

Największy hotel posiadający sale na konferencje w województwie mazowieckim

Jednym z największych hoteli posiadających sale konferencyjne w województwie mazowieckim jest Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre w Warszawie. Znajdująca się w tym hotelu sala balowa Warsaw Hall pomieści nawet 1600 uczestników konferencji. Na tym nie koniec, hotel ten posiada także 12 mniejszych sal konferencyjnych – można je dowolnie aranżować i uzyskać w ten sposób większą przestrzeń.

Kolejnym największym hotelem, w którym znajdziemy sale konferencyjne, jest Hotel Warszawianka. Znajduje się on w Jachrance pod Warszawą, posiada Salę Kongresową, w której jest miejsce dla nawet 1200 osób. Pozostałe sale konferencyjne w tym hotelu mogą pomieścić aż 2370 gości. To przestrzeń konferencyjna z naprawdę dużym potencjałem.

Więcej informacji o obiektach konferencyjnych z tej okolicy znajduje się na stronie http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Największy hotel posiadający sale na konferencje w województwie dolnośląskim

W województwie dolnośląskim jednym z największych hoteli konferencyjnych jest Terminal Hotel. Hotel ten można określić mianem nowoczesnego centrum konferencyjnego, na które składają się wielofunkcyjne sale konferencyjne – jest ich w sumie 5, a największa z nich jest dedykowana grupom liczącym nawet 1000 osób. Mniejsze sale sprawdzą się doskonale przy grupach od 30 do 500 osób.

Innym hotelem, który spełni oczekiwania organizatorów poszukujących dużych sal konferencyjnych, jest Haston City Hotel. Znajduje się w nim 8 sal konferencyjnych. Sale te są modułowe – można je ze sobą dowolnie łączyć – w uzyskanej w ten sposób przestrzeni jest miejsce dla nawet 600 gości.
 

Artykuł sponsorowany