Rozrywka | Kultura Garwolin

Dwie Dorotki - teatr dla dzieci w Miętnem

Dodano:
garwolin - Dwie Dorotki - teatr dla dzieci w Miętnem

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na koleją teatralną opowieść. Spektakl 14 maja o godzinie 17.00. Wstęp wolny.


Tym razem o pewnej wdowie, która ma dwie córki. Rodzona jest leniwa, pasierbica pracowita. Pasierbicy wysłanej po wodę, prąd rzeki porywa wiadro. Dorotka bojąc się gniewu macochy, postanawia za wszelka cenę je odnaleźć. Na jej drodze jawią się: mówiące jabłoń i piec chlebowy. Pomagając im, Dorotka zaskarbia sobie ich wdzięczność. Spotkana na dalszej drodze tajemnicza staruszka również wynagradza Dorotkę za jej dobre serce. Macocha z zazdrości wysyła w drogę swoją rodzoną córusię…

Spektakl uczy, że człowiek dobry, uczynny i pracowity w przeciwieństwie do leniwego i chciwego, może być szczodrze wynagrodzony przez los.

WSTĘP WOLNY

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Ambitne rzeczy w powiatowym centrum kultury

tak (, #IP a5da50afb9) Odpowiedz

Dokładnie takie same jak za poprzedników.

No i.. (, #IP f254c6f573) Odpowiedz

to o 10.00 czy o 17.00 ?