KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Luigi Pagano wystąpił na Wieczorze Włoskim w Las Wodzie

Dodano:
garwolin - Luigi Pagano wystąpił na Wieczorze Włoskim w Las Wodzie

W sobotę 25 maja w hotelu Las Woda w Wildze wystąpił włoski muzyk Luigi Pagano z zespołem. Artysta zapewnił zebranym w hotelu gościom wieczór pełen muzycznych i tanecznych wrażeń.

Luigi Pagano grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. W Polsce mieszka od kilku lat. Czasami zagląda również do powiatu garwolińskiego. W sobotę 25 maja w Hotelu Las Woda odbył się Wieczór Włoski. O muzykę na najwyższym poziomie zadbał właśnie Luigi z zespołem.

Brzmienie zespołu mile mnie zaskoczyło. Artysta świetnie gra na gitarze. Struny uderza paznokciami, stosuje coś między fingerstyle a rasgueado znanym z flamenco. Ponadto posiada świetny głos. Podczas sobotniego wieczoru usłyszeliśmy najbardziej znane utwory jak: ”Lasciate mi Cantare”, „Sereno e...”, Volare”,  ale też hiszpańskie „Besame mucho”. Luigi zaprezentował też swoje kompozycje z płyty „My Gypsy Soul”.

Świetna muzyka na żywo, do tego niezwykła energia i radość bijąca od Luigiego. Publiczność nie miała wyjścia, musiała się dobrze bawić i po wysłuchaniu kilku utworów w wykonaniu Włocha ruszyła do tańca.

REKLAMA:


Luigi Pagano pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 44

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.