KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Dobry start Olgi Świesiulskiej

Dodano:
garwolin - Dobry start Olgi Świesiulskiej

W piątek 31 maja 2019 roku na Stadionie OSiR – Orzeł w Warszawie odbyły się XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Finał Wojewódzki w Lekkoatletyce Indywidualnej. W zawodach świetnie poradziła sobie Olga Świesiulska.

Do rywalizacji o medale i punkty do Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego, stanęło prawie 1000 młodych zawodniczek i zawodników z 42 powiatów naszego województwa. Aby wystartować w mazowieckich finałach, należało najpierw przebrnąć przez eliminacje powiatowe, a następnie regionalne.
Wśród reprezentantów powiatu garwolińskiego znalazła się uczennica ZS w Głoskowie Olga Świesiulska z VIII klasy SP.
Olga Świesiulska w biegu na 300m z czasem 43,25s zajęła III miejsce.

Na koniec wszystkim serdecznie pogratulowano, życząc dalszych sukcesów sportowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego http://szs-wwm.pl/

Organizatorami zawodów byli: Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Woj. Mazowieckiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sochaczewie (rejon Sochaczew).

Marcin Możdżonek, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.