KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Smerfy w Bajkowej Krainie

Dodano:
garwolin - Smerfy w Bajkowej Krainie

Tradycyjnie, bo już po raz trzeci, rodzice przedszkolaków z Bajkowej Krainy w Sulbinach we współpracy z nauczycielkami i pracownikami przedszkola oraz żłobka, wystawili dla swoich dzieci przedstawienie. Tym razem dzieci zobaczyły „Smerfy”. Prapremiera wydarzenia miała miejsce we wtorek 4 czerwca 2019r. w przedszkolu.

„Bajka nasza się skończyła, 
jednak coś nas nauczyła.
Dobro ze złem dziś wygrywa,
Tak nie tylko w bajkach bywa.
Ważne jest, by dobrym być,
By z innymi w zgodzie żyć.
Lepiej mieć przyjaciół wkoło,
Wtedy wszystkim jest wesoło.
Bo dobrym być się opłaca.
Gdyż dobro zawsze powraca.”

Tymi słowami aktorzy pożegnali się z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Sulbinach.
Znane wszystkim przedszkolakom, niebieskie ludziki, zabrały dzieci w świat przygody i zabawy. Nie zabrakło jednak ważnych wartości edukacyjnych takich jak: potrzeba uczenia się, przyjaźni i dobra. Smerfy spotkały się z Matką Naturą, która doceniła ich mądrość oraz miłość do przyrody. Zachęcone przez nią maluchy wraz z Papą Smerfem rozpoczęły naukę w leśnej szkółce, gdzie przeżyły wiele przygód. Tradycyjnie uciekały przed złym Gargamelem, który z kolei uciekał przed zakochaną w nim Hogatą. Widzowie z dużym zainteresowaniem śledzili wydarzenia na scenie, aby na finał dać się porwać do wspólnej zabawy i tańców.

REKLAMA:


Dyrektor, pracownicy i przedszkolaki z PP „Bajkowa Kraina” w Sulbinach serdecznie dziękują i gratulują wspaniałym aktorom i nieocenionej reżyser Marcie Śliweckiej, pod której czujnym okiem, już od wczesnej wiosny trwały próby do przedstawienia. Doceniają zaangażowanie i poświęcenie z jakim oddają swój wolny czas i nie mogą doczekać się kolejnych bajecznych podróży, w jakie zabiorą ich i małych uczniów.

Anna Egert-Bąk, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 38

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.