KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Dzień Dziecka w Górznie

Dodano:
garwolin - Dzień Dziecka w Górznie

1 czerwca mieszkańcy gminy Górzno uczestniczyli w Gminnym Dniu Dziecka, który odbył się na placu przy Dworskiej w Górznie. Plenerowa impreza rozpoczęła się o godz. 10.00.

Uczestników przywitał wójt gminy Waldemar Sabak, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.
Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji min. dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, basen z piłeczkami, rodeo, olbrzymie bańki mydlane oraz pokaz iluzjonisty. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy. Nie zabrakło pokazu samochodu policyjnego i strażackiego. Największą frajdę dla dzieci sprawili strażacy, którzy zafundowali najmłodszym zabawę w pianie gaśniczej. Dzieci z uśmiechem na twarzy bawiły się w najlepsze. Bezpłatnie oferowano watę cukrową, popcorn, kiełbaski oraz napój.

Ta niepowtarzalna atmosfera oraz wspaniała zabawa na świeżym powietrzu sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 133

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.