KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zakończenie sezonu Wilgi Garwolin

Dodano:
garwolin - Zakończenie sezonu Wilgi Garwolin

Zarząd GKS Wilga Garwolin serdecznie zaprasza zawodników, rodziców, ciocie, wujków, babcie, dziadków, sympatyków sportu oraz wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i wyborne towarzystwo na zakończenie sezonu 2018/19, na Stadion Miejski przy ulicy sportowej 34 w Garwolinie, w niedzielę 16 czerwca o godzinie 12:45. W programie moc atrakcji dla każdego!

- Rozpoczynamy mszą świętą o godzinie 10:00 w Kolegiacie pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, później odbędzie się uroczysty pochód ze stadionu na kwadrat wraz z innymi uczestnikami Dni Garwolina, następnie wszyscy sympatycy piłki nożnej wraz z rodzinami i nie tylko mile widziani są na stadionie, gdzie przygotowaliśmy dla każdego coś miłego. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, między innymi podsumowanie i prezentacja wszystkich drużyn, mecze grup młodzieżowych, przeciąganie liny, rzuty karne, kiełbaski, karkówka, napoje, lody, dmuchańce – skakańce, wata cukrowa, popcorn oraz wiele, wiele
innych atrakcji –
informuje Marcin Makaruk, wiceprezes zarządu do spraw finansowych.

Pamiętajcie niedziela,
16 czerwca godzina 12:45, Stadion Miejski GKS Wilga Garwolin.
Musisz tam być!!!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.