Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Tajemniczy mężczyzna proponował dziecku podwiezienie do domu

Dodano:
garwolin - Tajemniczy mężczyzna proponował dziecku podwiezienie do domu

Wczoraj w Internecie pojawiła się informacja o kolejnym przypadku zaczepiania dzieci przez tajemniczego mężczyznę.Do zdarzenia doszło przy PSP nr 2 w Garwolinie przy ul. Aleja Legionów. Mężczyzna miał proponować dziecku podwiezienie do domu. W powiecie garwolińskim w ostatnich latach było kilka tego rodzaju zdarzeń. Tym razem sprawa nie trafiła na policję.


- Uważajcie, przed szkołą podstawową nr 2 przy Al. Legionów starszy mężczyzna proponuje dzieciom podwiezienie do domu bo rzekomo rodzice kazali. Czarny Mercedes limuzyna.!!! - napisał w Internecie jeden z internautów.

Ten post w krótkim czasie udostępniło 100 osób. Internauci proponowali, by sprawa została zgłoszona na policję, ale rzecznik prasowy KPP w Garwolinie informuje, że żadne zgłoszenie w tej sprawie nie trafiło do policjantów.

Najwięcej przypadków zaczepiania dzieci zostało odnotowanych w 2016 i 2017r. Dzieci były zaczepiane w okolicy cmentarza w Garwolinie, przy szkolne nr 5 i przy szpitalu powiatowym. Do incydentów dochodziło też w gminie Borowie. Tylko raz udało się złapać i skazać nieznajomego, który zaczepiał dzieci i obnażał się przed nimi. Więcej informacji w linkach poniżej.

LINK1


LINK2

LINK3


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

inny merecedes Łaskarzew (, #IP 0886191cc6) Odpowiedz

dajcie n-ry to go sami znajdziemy jak policja nie chce.