KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (3 - 9 czerwca 2019 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (3 - 9 czerwca 2019 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


 3 czerwca 2019 r.

Zdarzenie drogowe w Żelechowie

Przed godz. 13 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żelechów, w którym uczestniczyły: samochód ciężarowy oraz samochód osobowy. Łącznie pojazdami podróżowało sześć osób, w tym troje dzieci. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dziewięcioletniej dziewczynce, którą następnie przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji trwającej prawie pięć godzin uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP.

Zdarzenie drogowe w Rudzie Talubskiej

Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Rudzie Talubskiej, gdzie doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

5 czerwca 2019 r.

Samochód osobowy uderzył drzewo w Łaskarzewie

Przed godz. 5 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Łaskarzew, gdzie samochód osobowy marki BMW 5, którym podróżował mężczyzna uderzył w drzewo. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu dopływu prądu w uszkodzonym pojeździe. W działaniach udział brały dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

REKLAMA:


Poszukiwania mężczyzny w Domaszewie

Przed godz. 12 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja od dyżurnego Komendy Powiatowej Policji o potrzebie wsparcia poszukiwań zaginionego, starszego mężczyzny z Domaszewa, gm. Maciejowice. Działania straży pożarnej polegały na przeszukaniu wraz z policją wyznaczonego obszaru. W trakcie poszukiwań ciało mężczyzny zostało odnalezione na polu przez osoby postronne. W działaniach udział brał jeden zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

6. czerwca 2019 r.

Zdarzenie drogowe w Stoczku

Tuż po godzinie 8 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stoczek, gdzie samochód osobowy marki BMW 5, którym podróżował mężczyzna uderzył w drzewo. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odcięciu dopływu prądu w uszkodzonym pojeździe. Pomocy medycznej poszkodowanemu udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. W działaniach udział brały dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

Zdarzenie drogowe w Oblinie
Po godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 801 w miejscowości Oblin, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Renault Scenic i Mazda 6. Pojazdami podróżowały dwie osoby i żadna z nich nie odniosła obrażeń. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W działaniach udział brały dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

8 czerwca 2019 r.

Zdarzenie drogowe w Garwolinie

Po godz. 11 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Kościuszki w Garwolinie, w którym uczestniczył motocykl marki Honda i samochód osobowy marki Nissan. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W działaniach udział brały dwa zastępy PSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.