KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Zaprezentowali się na 7. Gali Tanecznej przed dużą publicznością

Dodano:
garwolin - Zaprezentowali się na 7. Gali Tanecznej przed dużą publicznością

Po raz kolejny tancerze Street Dance Studio wystąpili w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie i po raz kolejny wydarzenie, które wpisało się w Dni Garwolina cieszyło się ogromną frekwencją. 7. Gala Taneczna połączona z zakończeniem roku w szkole przyciągnęła wielu sympatyków tańca.


Galę otworzył występ Natalii i Oliwii. W części pierwszej gali pojawili się też: Szymon Zuchniak, Alicja Sikora i Alicja Baran, Zuza Kozyra i Julia Belka, Julia Saganek i Zuza Wójcik, Ola, Julia, Pati, Amelia, Maja i Zuzia oraz Szymon Pula.

W części drugiej zobaczyliśmy pokazy Julii i Zuzy. Następnie na scenie pojawiły się: grupa 7-9 lat - początkujący, grupa 10-12 początkujący,  i grupa 13+ początkujący.

Zatańczyli też tancerze średnio zaawansowani, grupa Sztosik i grupa 2h2b. Pokaz grupy tanecznej 08-400 poprzedziło rozdanie dyplomów uczniom, którzy zakończyli pierwszy lub kolejny rok nauki tańca.

Więcej niebawem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 166

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.