Garwolin Sport

Ukrainiec Mykola Iukhymchuk pierwszy na mecie w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Ukrainiec Mykola Iukhymchuk pierwszy na mecie w Garwolinie

Dziś w Garwolinie odbyła się dziesiąta edycja Biegu „Avon kontra przemoc”. Do tegorocznych zawodów w biegach na 10 i na 2 km zapisało się 861 osób. Najlepiej w biegu na 10 km pobiegł Ukrainiec Mykola Iukhymchuk, drugi był Kenijczykj Hosea Kiplagat Tuei a trzeci Elasri Abderrahim z Maroka.

Bieg na 10 km
Bieg na 10 km z czasem 30 min 51 sek. wygrał Ukrainiec Mykola Iukhymchuk. Przed rokiem jego rodak Pavel Veretskyi, który wygrał bieg miał czas 31 min 26 sek. Drugi na mecie dziś, był Hosea Kiplagat Tuei z Kenii, a trzeci Elasri Abderrahim z Maroka.

W śród pań zwyciężyła Caroline Jebet Korir z Kenii (35 min 9 sek.), dobiegają na metę jako piąta (open). Druga była Olesea Smowjenco z Mołdawii, a trzecia Polka Monika Kaczmarek.

REKLAMA:


Bieg na 2 km
Zwycięzcą biegu na 2 km okazał się Mateusz Kondej (4 min 45 sek.). Identycznie jak przed rokiem ułożyły się miejsca drugie i trzecie: Adam Makulec i Maciej Walasek. Wśród pań najlepsza była Aleksandra Borkowska (6 min 14 sek.). Druga do mety dobiegła Natalia Przybysz, a trzecia Zuzia Zalewska.

Aktorka Joanna Jabłczyńska wśród pań była 51., z czasem 1 godz. 1 min i 30 sek.

W biegach wyłoniono ponadto zwycięzców w wielu innych kategoriach. Szczegółowe wyniki znajdziecie Państwo w linku poniżej.
https://wyniki.datasport.pl/results2949/


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 307

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dni Garwolina (, #IP 26f8aab57a) Odpowiedz

Kiedyś Garwolin żył wieloma innymi dyscyplinami . Dziś podobnie do przodującej partii politycznej włodarze miasta mają w D … wszystko to co nie przyniesie im rozgłosu . Pozdrawiam wszystkich uczestników turnieju tenisa i gratuluje zwycięzcy !!!

(, #IP b86fd9bbea) Odpowiedz

Jakby zabiegali o rozgłos to zorganizowali by jakiś turniej dla tęczowych.

ooo (, #IP bedabfaa22) Odpowiedz

niewiele pewnie brakuje znając ich