KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Włamywacze złapani na gorącym uczynku

Dodano:
garwolin - Włamywacze złapani na gorącym uczynku

Policjanci z komendy w Garwolinie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. 33- i 38-latek włamali się do jednego z domów na terenie Garwolina. Przestępcze plany pokrzyżowali im mundurowi. Za włamanie grozi do 10 lat wiezienia.

W piątek rano dyżurny komendy powiatowej policji w Garwolinie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o dwóch podejrzanych mężczyznach, którzy włamali się do domu na terenie Garwolina. Dyżurny natychmiast wysłał w to miejsce mundurowych.

- Policjanci zareagowali błyskawicznie i już po chwili zjawili się pod oknami domu, gdzie zobaczyli dwie osoby. Mężczyźni schowali się na strychu próbując uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Ich wysiłki spełzły na niczym. Po chwili byli już w rękach policjantów i trafili prosto do celi. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Dodatkowo okazało się, że młodszy z mężczyzn kilka tygodni temu skradł zabawki na terenie miasta oraz dodatkowo był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie już obecnie przebywa
– informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

Sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie. Za włamanie mężczyznom grozi im do 10 lat więzienia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.