KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Uroczyste zakończenie roku w No Name

Dodano:
garwolin - Uroczyste zakończenie roku w No Name

7 czerwca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie, gimnastyczki i cheerleaderki z No Name Garwolin zakończyły rok treningów w sezonie 2018/2019. Uroczystość, na którą przybyło bardzo wielu sympatyków klubu, była dobrą okazją do podsumowań sukcesów zawodniczek i podziękowań sponsorom.

W piątkowy wieczór 7 czerwca odbyło się podsumowanie i zakończenie roku szkolnego w klubie No Name Garwolin. Założycielka klubu Zofia Kisiel i rodzice mieli okazję podziękować przynajmniej niektórym darczyńcom, a także trenerom za pracę na rzecz klubu. Każda zawodniczka miała szansę zaprezentować swoje umiejętności.

Po przywitaniu zaproszonych gości na parkiecie pojawiły się starsze gimnastyczki, Wystąpił także Dream Team Senior II, duet Gabrysia i Dominika, zespół pokazowy oraz Dream Team i Dream Team Junior.

Wsparcie dla klubu było szczególnie ważne przed wyjazdem na Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019, które odbyły się w Orlando na Florydzie. Wydarzenie dofinansowało wiele osób i instytucji: UM Województwo Mazowiecki; Starostwo Powiatowe w Garwolinie; Urząd Miasta Garwolin; UMiG Pilawa; UG Wilga; UG Łaskarzew; dyrekcja, rada rodziców i uczniowie Publicznej  Szkoły  Podstawowej  w Pilawie; dyrekcja, rada rodziców i uczniowie Szkoły Podstawowej im Orła Białego w Michałówce; dyrekcja, rada rodziców i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wildze,; dyrekcja i rada rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2; dyrekcja, rada rodziców i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Trąbkach; dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie. Młodym cheerleaderkom pomogły też firmy: „ROBSON” SC, INTELIGENT TECHNOLOGIES, PLAST BET, LECHPOL, Krüger&Matz, Centrum Prac Introligatorskich, OCHNIK, Huta Szkła DIAVOLLA, NESSI, BARTEX Wilga, RSR-H SCh, WSS „Społem”  Praga Południe, PSS „Społem”  Garwolin, OSM Garwolin, ZELLER PLASTIK POLAND, EKOLIDER, MARGAZ i DEZ DER.

REKLAMA:


W kolejnej części pokazu wystąpiły cheerleaderki w duetach, trójkach, czwórkach, piątkach i szóstkach oraz większe grupy o różnym stopniu zaawansowania. Klub w sezonie 2018/2019 odnosił duże sukcesy na zawodach rangi regionalnej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej, zarówno w gimnastyce jak i cheerleadingu. Dzieci odebrały dyplomy za uczestnictwo w zajęciach. Atmosfera wydarzenia była bardzo radosna, może nawet powiedzieć, że rodzinna.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 163

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.