Wiadomości z Garwolina

Nierówna nawierzchnia na nowo oddanej S17 (wideo)

Dodano:
garwolin - Nierówna nawierzchnia na nowo oddanej S17 (wideo)

W niedzielę miałem „przyjemność” jechać nowo oddanym odcinkiem S17, między Garwolinem a Lublinem i zauważyłem, że nawierzchnia niedawno ułożonej drogi jest bardzo nierówna. Podobnym odczuciem podzielił się ze mną znajomy. Poszukałem informacji na ten temat w Internecie. Na portalach Lublin 112.pl i Dziennikwschodni.pl możemy przeczytać opinie innych użytkowników drogi, którzy stwierdzają, że droga jest nie tylko nierówna, ale i niebezpieczna. W miejscowości Sielce, po opadach deszczu tworzy się

 wielka kałuża.- Od 19 czerwca S17 jest dłuższa o kolejne ponad 13 km . Odcinek pomiędzy węzłami Skrudki i Kurów Zachód to pierwszy fragment drogi ekspresowej S17 o nawierzchni betonowej. Już niedługo nastąpi oddanie kolejnych dwóch odcinków od Garwolina do granicy województw z fragmentem kolejnego, do węzła Ryki Północ (ok. 30 km).  Natomiast pod koniec wakacji kierowcy skorzystają z pozostałej części S17 omijającej Ryki i wtedy od początku obwodnicy Garwolina aż do końca obwodnicy Piask dystans ok. 140 km pokonają samochodem osobowym w ok. 70 minut – informuje GDDKiA.

Niestety nawierzchnia na nowej S17 jest po prostu nierówna. Widać to na częściowo oddanych do użytku odcinkach S17 między Garwolinem a Rykami, a także na odcinku od Węzła Skrudki do Kurów Zachód. Takimi spostrzeżeniami wymieniają się w Internecie użytkownicy różnych pojazdów osobowych. Nierówności odczuwają też podróżujący autobusami.

REKLAMA:


- Tyle pieniędzy idzie, a nawierzchnia jest tragiczna. Pomijam zmiany pasów itp., bo to logiczne ze względu na budowę, ale wszystkie nowe odcinki betonowe są strasznie krzywe. Jadąc samochodem osobowym nie czuć tak tego, jednak jadąc busem czy czymś większym, jest to bardzo mocno odczuwalne. Jadąc trasą Ryki-Garwolin-Ryki, stwierdzam że nawierzchnia to totalna porażka – napisał do portalu Dziennikwschodni.pl jeden z czytelników.

Podobne spostrzeżenia ma czytelnik portalu Lublin112.pl, który podesłał redakcji wideo, na którym widać jak po opadach deszczu, w miejscowości Sielce, przy zjeździe na S12 tworzy się ogromna kałuża. Jest to w pełni oddany do użytku odcinek między Skrudkami a Kurowem.

Link do materiału wideo:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=9q92fR9CuAg


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nierówna nawierzchnia na nowo oddanej S17 (wideo) (, #IP 15cfba2d1f) Odpowiedz

droga przypomina jazdę na koniu.

FUSZERKA DO POPRAWY !!!! (, #IP b597073a4f) Odpowiedz

JEST NIERÓWNA A MYŚLAŁEM ŻE TAK MUSI BYĆ BO TO POLSKA !!!

nawierzchnia (, #IP c4a7892f42) Odpowiedz

To nie chodzi o to, że nawierzchnia jest betonowana a nie asfalt i dlatego jest jak jest teraz ? Może z czasem się wytrze ta nawierzchnia, ułoży ? Za Hitlera Niemieckie autostrady były budowane tylko betonowe i tam jak się wjeżdza na autostradę Niemiecką to dużo głośniej jest niż na asfaltowej. Może o to chodzi. ?

(, #IP eacb9ba6c5) Odpowiedz

Droga masakra co z tego że sobie po piszemy jak i tak odbiorą tragedia ten BUDIMEX

kiero (, #IP 767eba5f55) Odpowiedz

może poseł Wożniak się wypowie w tej sprawie.

Krystyna (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

To niemożliwe, wszystkie drogi oddane w tej kadencji Sejmu są gładkie jak stół i wodoodporne, tym bardzie że prawie nie pada, lepiej lewacy zmieńcie samochody

co ma piernik do wiatraka. (, #IP fbef9bcec5) Odpowiedz

a sejm do koślawych nawirzchni

pawka (, #IP 6fba08d2d9) Odpowiedz

popieram, jechałem w piątek do Lublina, droga nierówna, pofalowana. masakra.

Kto był wykonawcą odcinka piszmy??? (, #IP 223fd5f237) Odpowiedz

Skanska, Mostostal czy Strabag? Od wykonawcy trzeba egzekwować naprawę. Przecież na każdy wykonany odcinek jest gwarancja oraz rękojmia.

(, #IP 3498a40ac3) Odpowiedz

Jakość nawierzchni jest faktycznie kiepska, miałem okazję jechać innymi betonówkami i jedzie się jak po stole

Drogowa porażka (, #IP 89d4af6cd1) Odpowiedz

Zgadzam się z autorem artykułu i osobami, które podesłały wideo i się wypowiadały. Jeszcze osobówką jest po japońsku jak się jedzie- jako tako. Ale autobusem jest tragicznie. Regularnie jeżdżę z wycieczkami na tej trasie autobusem. Odcinek do poprawy.

gość (, #IP 6ea7dd99c3) Odpowiedz

A jadący co by chciał ? By po deszczu były kanapki z masłem ? Jest deszcz to jest mokro , noga z gazu i będzie bezpiecznie.Jeżdżę tędy co drugi dzień z v-max 110 km/h i jest ok , ale Polakowi nigdy nie dogodzi, jest źle , nie ma też źle.

nawierzchnia jest jednak nierówna nie da się tego nie zauważyć (, #IP 767eba5f55) Odpowiedz