KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

4 sierpnia przycięga WOT w Garwolinie. W środę odbyło się spotkanie organizacyjne

Dodano:
garwolin - 4 sierpnia przycięga WOT w Garwolinie. W środę odbyło się spotkanie organizacyjne

3 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie z przedstawicielami 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, m.in.: dowódcą sztabu ppłk. Przemysławem Kubickim, st. sierż. Adrianem Dubielem, mjr Mariuszem Rędzia, Iwoną Targańską, a także zastępcą komenda Komendy Powiatowej Policji podkomisarzem Dariuszem Rogalą, w celu omówienia przysięgi żołnierzy WOT.

 Przysięga wojskowa żołnierzy WOT ma odbyć się przed budynkiem Starostwa w dniu 4 sierpnia 2019r.

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska, dyrektor wydziału Organizacyjno-Administracyjnego Diana Kwiatkowska oraz dyrektor Wydziału Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego Dariusz Tarczyński został omówiony plan zabezpieczenia uroczystości i próba generalna.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 27

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Do domu (, #IP 30289ed534) Odpowiedz

A dopiero się zacznie. Będą dożynki w każdym zaścianku i tez będziemy ją ogladac . Niech pobedzie troche z rodziną chociaż w niedziele skoro tak ciężko pracuje w tygodniu. Niedziela miała być dla rodziny a ona na zawodach OSP, dniach każdej wioski i miasteczka czasem 3 wydarzenia jednego dnia. Katolicy w niedziele świętują a nie pracuja przepraszam lansują. Ps najmłodsze tez by chciało pobyć z mamusia bo w tygodniu żłóżek. Rodzina na pierwszym miejscu i kto to mówi.

(, #IP 9ab90f1b86) Odpowiedz

Dokładnie co artykuł to pani Kurowska zastanawiam się tak, kto tak naprawdę zarządza starostwem

bez zastanawiania (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

Kto mądry to dobrze wie kto rządzi w starostwie i to rządzi spokojnie i po gospodarsku. Ta pani wypuszczona jest na wybieg, dobrze to robi, jest elegancka i nie przeszkadzajmy jej w tym

Ochnio Monika (, #IP 4302515049) Odpowiedz

Kurowska powinna iść do sejmu a na jej miejsce powinna być radna Monika Ochnio. Zdolna i wykształcona kobieta. I inteligentna bardzo.

Monika (, #IP 3008de3095) Odpowiedz

... co za wazelina z twojej strony - liczysz na coś? pracujący ludzie z Moniką mają o niej troszkę inne zdanie a tam i tak głównie mąż pała żądzą władzyyyyyy!!!!

posadka (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

pani Monika to niech siedzi tam gdzie siedzi i cieszy się z posadki swojej i męża, niedobrze jak zbyt wielkie parcie na szkło

(, #IP 190f1a1d19) Odpowiedz

gwiasda szykuje się do startu w jesiennych wyborach do sejmu, tak trudno wyczuć o co biega ?

Litości (, #IP 4302515049) Odpowiedz

Litości z tą stylówą. Kupcie lustro w urzędzie bo może w domu brak.

Wanda (, #IP 4c1ed559d8) Odpowiedz

Lustra są w Starostwie..... ----------w windach:))))

nie mogę (, #IP e45059f216) Odpowiedz

Jeszcze trochę to pani Kurowska będzie na okładkach ważnych czasopism. No wszędzie jest !!!! Już nie moge na to patrzeć. Az strach otworzyć lodówkę bo mi wyskoczy.

(, #IP 3412bef4ad) Odpowiedz

Dokladnie tak jest...ja juz lodowki nie otwieram ze strachu...bylo juz przebranie za strazaka...byly czolgi...bylo narzucanie sie na dniach miasta...teraz wojsko...gdzie ten absurd sie skonczy...szkoda ze nie mohe nigdzie odszukac informacji o pracy starostwa...tylko i wszedzie i przy kazdej okazji bal i samozachwyt...