Wiadomości z Garwolina

Zderzenie trzech aut na dk 17

Dodano:
garwolin - Zderzenie trzech aut na dk 17

Dziś przed godziną 7.00 na DK17 w Trąbkach doszło do zderzenia trzech aut. Na miejsce zdarzenia przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

Kierowcy napotkali utrudnienia w rejonie zderzenia aut.

Więcej informacji niebawem. Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

- O godz. 6:36 na DK nr 17 n wysokości miejscowości Trąbki mężczyzna kierujący samochodem Skoda Rapid z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, przez co doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem Peugeot 8006. Po chwili na pojazdy uczestniczące w zdarzeniu najechał kierujący samochodem Seat Ibiza. Na skutek zderzenia obrażeń ciała skutkujących hospitalizacją doznali kierujący Skodą oraz pasażerka Peugeota. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Garwolina
- informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kontakt (, #IP 779cc9c859) Odpowiedz

Bardzo proszę rodzinę Pani z peugeota o kontakt ze mną na e-mail: rogalskiadam@o2.pl

Zderzenie na dk17 (, #IP f4b94399d7) Odpowiedz

Podawajcie rzetelne informacje. Prezentowane fotki pokazują dk17 między Lipówkami a wiaduktem kolejowym. DK17 nie przebiega przez Trąbki.