Wiadomości z Garwolina

Czołowe zdrzenie ciężarówki i osobówki na DK17

Dodano:
garwolin - Czołowe zdrzenie ciężarówki i osobówki na DK17

Dziś około godziny 15.00 na DK 17 w miejscowości Gocław doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Droga była zablokowana. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR.

zdjęcie wprowadzające: Archiwum KG
zdjęcie poniżej: Czytelnik

Więcej informacji niebawem.

Akturalizacja 21 sierpnia 9.26
-Wczoraj o godzinie 14:40 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi serwisowej biegnącej wzdłuż budowanej  trasy S-17 w m. Gocław 22-letni mieszkaniec powiatu ryckiego kierujący samochodem Citroen Berlingo z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z poruszającym się w kierunku Warszawy zespołem pojazdu Scania, którym kierował mieszkaniec powiatu kutnowskiego. W następstwie zdarzenia kierujący pojazdem Citroen doznał poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie, gdzie pomimo  udzielenia pomocy medycznej zmarł. Pasażerka Citroena - 17-letnia mieszkanka powiatu ryckiego z obrażeniami ciała również została przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Droga K-17 przez długi czas była zablokowana. Zorganizowano objazd w Kołbieli i Puznówce na drogę W 801. Policjanci z Pilawy wyjaśniają okoliczności i szczegóły wypadku - informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.


Wiecej informacji niebawem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.