Wiadomości z Garwolina

Wykonali drogę i chodnik w Woli Rowskiej. W planach kolejna inwestycja

Dodano:
garwolin - Wykonali drogę i chodnik w Woli Rowskiej. W planach kolejna inwestycja

Mieszkańcy miejscowości Wola Rowska od maja br. mogą już korzystać z nowej nawierzchni drogi powiatowej Nr 1326 W. Droga została przebudowana na odcinku 1.3 km, przebiegającym przez całą miejscowość, ale w wyniku korzystnego rozstrzygnięcia przetargu dodatkowo wykonano ok. 100 metrowy odcinek ciągu pieszego na wysokości szkoły. Jeszcze tej kadencji samorządu ma zostać wykonana droga od Dąbrowy w kierunku Żabieńca.

Mieszkańcy mmiejscowości Wola Rowska od maja br. mogą już korzystać z nowej nawierzchni drogi powiatowej Nr 1326 W. Droga została przebudowana na odcinku 1.3 km, przebiegającym przez całą miejscowość, ale w wyniku korzystnego rozstrzygnięcia przetargu dodatkowo wykonano ok. 100 metrowy odcinek ciągu pieszego na wysokości szkoły. Jeszcze tej kadencji samorządu ma zostać wykonana droga od Dąbrowy w kierunku Łaskarzewa.

Mieszkańcy m. Wola Rowska od maja b.r. mogą już korzystać z nowej nawierzchni drogi powiatowej Nr 1326 W. Droga została przebudowana na odcinku 1.3 km, przebiegającym przez całą miejscowość, ale w wyniku korzystnego rozstrzygnięcia przetargu dodatkowo wykonano ok. 100 metrowy odcinek ciągu pieszego na wysokości szkoły. Ogólna wartość inwestycji wykonanej w całości ze środków finansowych Powiatu Garwolińskiego wyniosła ponad 0,5 mln złotych. W tej kadencji samorządu powiatowego starosta Mirosław Walicki oraz Marek Jonczak - dyrektor PZD  we współpracy z gminą Łaskarzew planują wykonać znaczącą inwestycję w tej gminie - drogę od Dąbrowy w kierunkuŻabieńca na odcinku 6 km. Tę inwestycję wesprze poseł na Sejm RP  Grzegorz Woźniak, w ramach programu unijnego - Fundusz Dróg Samorządowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

super (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

ten chodnik to wykonali ci ze zdjęcia? Ciekawe kto był walcem?

WG laskarzew (, #IP b646d5748e) Odpowiedz

Która wioska ma mieszkańców więcej? Leokadia czy Wola Rowska