Wiadomości z Garwolina

Firma CRH Żagiel przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na zakup SUV-a dla starostwa

Dodano:
garwolin - Firma CRH Żagiel przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na zakup SUV-a dla starostwa

26 sierpnia nastąpiło otwarcie ofert na zakup SUV-a dla starostwa. Najkorzystniejsza ofertę przedstawiła firma CRH Żagiel Auto. Samochód miałby kosztować prawie 176 tysięcy zł brutto.

Starostwo Powiatowe w Garwolinie ogłosiło przetarg na samochód dla Starostwa. Pojazd ma być SUV-em z napędem na 4 koła i silnikiem o mocy 180KM. Na auto w budżecie zapisano 180 tys. zł.

Samochód dla Starostwa może być wyprodukowany w 2018/2019r., z maksymalnym przebiegiem 10 000 kilometrów (po zmianach z 5000 względem pierwszego przetargu, w którym nie było ofert). Pojemność silnika musi być nie mniejsza niż 1950 cm3, moc silnika nie mniejsza niż 180 KM, skrzynia biegów: automatyczna. Auto musi posiadać napęd na 4 koła, system stabilizacji toru jazdy, nawigację i obręcz kół nie mniejszą niż 18”. Pakiet przeglądów serwisowych na minimum 3 lata musi być w cenie pojazdu.

REKLAMA:


Najważniejszym kryterium przy ocenie ofert będzie cena (60 pkt.), dalej: okres gwarancji i pakiet przeglądów serwisowych (po 20 pkt).

Oferent, który wygra przetarg będzie miał dwa tygodnie na realizację zamówienia, od daty podpisania umowy.

Oferty można było składać do 9 sierpnia do godziny 10.30. Otwarcie ofert nastąpiło tego samego dnia o godzinie 11.00. Nikt jednak nie przedstawił swojej oferty. Starostwo dokonało niewielkich zmian w przetargu i wyznaczyło kolejny termin na 26 sierpnia.

Zgłosiły się dwie firmy: Carsed, która zaoferowała samochód za 181 tys. 486, 50 zł i firma CRH Żagiel Auto, która za pojazd zażyczyła sobie 175 tys. 797zł, oferując też dłuższą gwarancję na zespoły i podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne bez limitu kilometrów – 48 miesięcy, oraz dłuższy okres gwarancji na perforację nadwozia - 144 miesiące. Firma zaoferowała też pakiet przeglądów serwisowych na 48 miesięcy.

zdjęcie poglądowe Pixabay
 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

super (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

Samochód był stary i księżniczce brudziły się w nim wdzianka, suknie, garsonki i kombinezony we wszystkich kolorach tak nielubianej przez pisiaków tęczy.

obserwator (, #IP 047069cfec) Odpowiedz

dobrze robią trzeba iśc z duchem czasu ,jak 17 ukoncza to do stolicy byle jaką Octawią będą śmigać ,jak jest na to kasa to czemu nie poszaleć?

maja rozmach s.... (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

rozmiarowo!!! (, #IP b646d5748e) Odpowiedz

Nie zauważyliście jak grzechu w zastraszającym tempie nabiera nadwagi? Oktawia zdecydowanie na styk tylko co za pół roku?

Wiesław (, #IP ae96f7815a) Odpowiedz

Dobry wybór

(, #IP 758e5f54f7) Odpowiedz

Sie ksieżniczka dopiero bedzie lansowac za nie swoje.Co tam sie dzieje to szok.

Pycha władzy (, #IP bec277cb21) Odpowiedz

Nie rozumiem po co starostwo kupuje SUVa. To nie ma innych dużo tańszych równie wygodnych i komfortowych aut. Skoda oktawia nie wystarczy za 70 tys. Samochód miałby kosztować prawie 176 tysięcy zł brutto. Dramat.

Brawo!!! Ten samochód im się po prostu należał! (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

... żenada