Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 15-09-2019r.

Dodano:

9 września

Żelechów
Z 7/9 nieznany sprawca dokonał kradzieży paliwa z zaparkowanych na prywatnej posesji samochodów ciężarowych. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę blisko 2000 złotych. Ustaleniami w sprawie zajmują się policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Stara Brzuza
Z 8/9 nieznany sprawca z  niezamieszkałego domu oraz blaszanego garażu, dokonał kradzieży odkurzacza przemysłowego oraz przedłużacza. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3500 złotych. Ustaleniami w sprawie zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

10 września

Garwolin
Z 9/10 nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch lusterek z koparko-ładowarki JCB 3CX oraz dokonał uszkodzenia lampy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 600 złotych.  Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

11 września

Garwolin
Nieznana osoba podczas zakupów na targowisku miejskim w Garwolinie wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i z torebki dokonała kradzieży portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


15 września

Garwolin
Nieznany sprawca,z klatki schodowej dokonał kradzieży roweru górskiego marki B’TWIN koloru grafitowego o wartości 1000 złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

Łopacianka
W dniu 14 września 2019r. o godz.17.00 wyszedł z domu 78-letni mieszkaniec miejscowości  Łopacianka. W wyniku złożenia zawiadomienia o zaginięciu w dniu 15września 2019r. w godzinach wieczornych oraz podjętych działań poszukiwawczych około godz. 21.30 osoba zaginiona została odnaleziona w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Gościewicz przez policjantów oraz osoby cywilne.

Oszustwa internetowe

Zapłacił za telefon, ale go nie otrzymał
W minionym tygodniu do KPP Garwolin zgłosił się pokrzywdzony, który złożył zawiadomienie o oszustwie internetowym. - telefon za kwotę ponad 1000 złotych
Osoba przelała pieniądze na konto, nie otrzymała zakupionego towaru, a kontakt z osobą sprzedającą się urwał. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze

Fałszywy link
Pokrzywdzony mężczyzna otrzymał link do dopłaty za przewóz przesyłki, po wejściu w link z jego konta skradziono 1550 złotych. Postępowanie prowadza policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 230 interwencji oraz odnotowali 18  kolizji drogowych.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.