KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmodernizują drogę powiatową w Zawadach

Dodano:
garwolin - Zmodernizują drogę powiatową w Zawadach

Kolejny milion z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych trafi na powiatową drogę w mieście Garwolin. Łącznie na ten cel zostało przeznaczone 2 mln 200 tys. zł ze środków powiatu, miasta Garwolin i FDS.


Droga 1328W Garwolin-Górzno na odcinku w Zawadach o długości blisko 3km zostanie wkrótce zmodernizowana.
Na tę inwestycję czekają od dawna mieszkańcy: Garwolina, gminy Garwolin, gminy Górzno i miasta i gminy Żelechów. Powiat Garwoliński zapewnił ze środków własnych 800 tys. zł.

- Dziękujemy Radzie Miasta Garwolin za to, że dała się przekonać do wsparcia finansowego tej inwestycji kwotą 400 tys. – czytamy na stronie starostwa.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Czysta prawda (, #IP 0a4b707034) Odpowiedz

Pani kurowska jeśli chce coś osiągnąć nie powinna brać przykładu z kudłatego .Droga do wyboru nie prowadzi przez lans .Mnie osobiście nie przeszkadza ale gdy rozmawia się z ludżmi to mówią że strach lodówkę otworzyć .Mało tego mówią że mają dość . Więc skutek odwrotny od zamierzonego .

Nasza lans (, #IP c796249e5c) Odpowiedz

Raz prosiłem Panią aby się nie lansowa ale nadal to robi ludzie przed kościołem w Żelechowie na chodniku trochę kultury i samo krytyki kościoł to nie jest miejsce reklamy lecz zadumy

mieszkaniec (, #IP 7d45a20672) Odpowiedz

Ja słyszałem od ludzi,ze p.Kurowska zrobiła sobie fotki z P. Kaczynskim ,bez jego uzgodnienia i był tym oburzony.

Bezpieczeństwo na drodze? (, #IP 8ed4a137c4) Odpowiedz

Dobrze że są inwestycje ale nasuwa się pytanie i obawa, czy ta modernizacja nie wpłynie negatywnie na bezpieczeństwo pieszych poruszających się po tej drodze. Asfalt jest zrobiony na 3km a chodnik poprawiony na 1km. Na nowej nawierzchni samochody będą poruszały się szybciej. Czy bezpieczeństwo dzieci chodzących do szkoły, rowerzystów było wzięte pod uwagę przy planowaniu tej inwestycji?

pisowiec (, #IP 7b3048468f) Odpowiedz

Głosowałem na nią na burmistrza ale z perspektywy czasu widzę że to był błąd. Teraz zagłosuję na panią poseł Annę Siarkowską która kandyduje w naszym okręgu z listy pis.

ludzie alee.. (, #IP 107a1d0649) Odpowiedz

jesteście zawistni!!skąd w WAS tyle jadu?czyżby zazdrość??

Drogi (, #IP c796249e5c) Odpowiedz

Bardzo ładnie proszę aby Pani wice nie lansowa się bo to wola O pomstę

bedok (, #IP 6bafb206d7) Odpowiedz

i znowu szczerzymy ząbki do zdjęcia nie mówiłem że nasza gwiazda jak widzi aparat fotograficzny to dostaje jakiegoś świra za wszelką cenę chce być bardzo bardzo znana

o co jej chodzi (, #IP f116db7f11) Odpowiedz

czyzby pchała sie na jakis stołek

ŻAŁOSNE (, #IP f116db7f11) Odpowiedz

jak ta pani się promuje ze starostą ,a starosta na to tylko co mu kazą to robi .nie chciłbym tych pieniędzy i stanowiska jakbym nie miał swego zdania.

Real (, #IP fa72800d0e) Odpowiedz

Tak,tylko się niektórym wydaje że starosta nie ma swojego zdania. Otóż to bardzo dobry i skuteczny rozgrywający. Vipowski duet ma z nim problem, myśleli że będzie tańczył jak oni zagrają. A tu nic z tego,kiepsko grają i starosta robi swoje nie patrząc na ich zagrywki.