KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Podpisali umowę na dofinansowanie KP PSP

Dodano:
garwolin - Podpisali umowę na dofinansowanie KP PSP

Dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 30.000,00 trafi na „Zakup nowoczesnego wyposażenia ratowniczego dla Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie”.

W środę 18 września 2019 r. w Łochowie, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Garwolinie podpisali umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie realizacji ww. zadania. Z ramienia WFOŚiGW przy podpisywaniu umowy obecna była prezes Anna Król, ze strony Powiatu: starosta Mirosław Walicki, skarbnik Jolanta Zawadka. Podczas podpisywania umów obecni byli także wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, minister środowiska Henryk Kowalczyk, minister energii Krzysztof Tchórzewski.

W tym samym czasie zostały podpisane umowy wsparcia finansowego dla kilku jednostek OSP z powiatu garwolińskiego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Osp (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Dla jakich jednostek OSP???

Porażka (, #IP 128671380c) Odpowiedz

A gdzie para kandydatów? Czepiają banery?