KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Złota sportowa jesień młodzików Wilgi!

Dodano:
garwolin - Złota sportowa jesień młodzików Wilgi!

Młodzicy Wilgi nie zwalniają tempa. Po doskonałych występach w Olecku, Ciechanowie i Siedlcach, przyszedł start w zawodach pn „ Szukamy Olimpijczyków”, które odbyły się w Radomiu, gdzie pojawili się reprezentanci z województwa świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Niestety pogoda nie pozwoliła na uzyskiwanie dobrych wyników, liczyły się zatem trzy pierwsze miejsca, które nagradzane były czekoladowymi pralinami. Tych ostatnich podopieczni trenera Stanisława Buszty

 przywieźli z Radomia aż dziewięć, były zatem powody do zadowolenia. Złote medale zdobyli: Olga Świesiulska – 600m, Adam Skoczylas – pchnięcie kulą, Szymon Głaszczka – skok w dal, Wiktor Sikora – skok wzwyż.  Drugie miejsca przypadły:  Ewelinie Kucharskiej - skok w dal, Mai Przybysz – rzut oszczepem, Jackowi Febertowi – 600m. Na trzecim miejscu swoje starty ukończyli – Wiktor Sikora – pchnięcie kulą i Szymon Głaszczka – skok w dal. Warto dodać , że wysokie, czwarte miejsce, zajęła w biegu na 600m Aleksandra Borkowska,  z czasem nowego rekordu życiowego – 1.46.25s.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.