KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

50-lecie Zespołu Szkół Nr 2 w Garwolinie. Ruszyły zapisy na Zjazd Absolwentów

Dodano:
garwolin - 50-lecie Zespołu Szkół Nr 2 w Garwolinie. Ruszyły zapisy na Zjazd Absolwentów

Już 30 listopada Zespół Szkół Nr 2 w Garwolinie będzie uroczyście obchodził jubileusz 50-lecia istnienia. Ruszyły zapisy na Zjazd Absolwentów, który będzie okazją do spotkania po latach.

Uroczystości rocznicowe rozpoczną się 30 listopada o godz. 12 mszą świętą w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej. Po eucharystii uczestnicy przejdą pod budynek szkoły, gdzie zostanie poświęcona i odsłonięta tablica pamiątkowa. W części oficjalnej, w sali gimnastycznej, zostanie przedstawiona historia szkoły. Głos zabiorą goście, a młodzież zaprezentuje część artystyczną. Na 16.00-17.30 zaplanowano zwiedzenie szkoły, obiad oraz spotkania roczników w klasach z wychowawcami i nauczycielami.

O godz. 18 rozpocznie się Bankiet Absolwentów, który potrwa do godz. 24. Organizatorzy zapewniają konsumpcję oraz zabawę przy dj. Koszt udziału w I części jubileuszu (godz. 12-18) to 50 zł, w II części (godz. 18-24) – 100 zł. Zapisów można dokonać przez formularz online lub przez pobranie karty zgłoszenia ze strony www szkoły (www.zsp2garwolin.pl). Termin zgłoszeń mija 9 listopada.

REKLAMA:


Od pierwszych dni nowego roku szkolnego społeczność szkolna aktywnie włączyła się w organizację jubileuszu. Trwa opracowywanie monografii z historią szkoły. – Zostały powołane wyspecjalizowane zespoły do organizacji poszczególnych elementów uroczystości – zaznacza dyrektor Ewa Flaga. Jak dodaje, w dniu Zjazdu Absolwentów na byłych uczniów Dwójki czeka wiele niespodzianek. – Każda z branż naszej szkoły przedstawi jak przez lata zmieniała si specyfika nauczania. Korytarze wypełnią się antyramami z prezentacjami wszystkich klas obecnie uczących się w szkole – wymienia Ewa Flaga. – Chcemy, żeby ten dzień był wyjątkowy dla naszych gości. Założeniem jest to, aby nasi absolwenci odbyli sentymentalną podróż w czasie – dodaje.

Szkoła zachęca absolwentów do dostarczania lub przesyłania (office@zsp2garwolin.pl) archiwalnych zdjęć, które będą prezentowane 30 listopada.

Honorowym Patronem jubileuszu jest absolwent szkoły Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki. Patronat medialny: WirtualnyGarwolin.pl, Katolickie Radio Podlasie, Podlasie24.pl, Twój Głos Gazeta Powiatu Garwolińskiego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.