KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek na obwodnicy Garwolina. Droga jest zablokowana

Dodano:
garwolin - Wypadek na obwodnicy Garwolina. Droga jest zablokowana

Dziś około godziny 13.00 na obwodnicy Garwolina (S17) doszło do wypadku. Kierowcy stoją w potężnym korku. Droga jest zablokowana.

- Zderzyły się trzy pojazdy. Dwie osoby z niewielkimi obrażeniami trafiły do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

Za zdjęcie dziękujemy czytelniczce. Więcej informacji niebawem.

REKLAMA:


- Do wypadku doszło na drodze S 17 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Mietne. Zderzyły się 3 pojazdu: VW Polo, bmw i VW transporter. Dwie kobiety zostały przetransportowane do szpitala. Droga jest zablokowa. Objazd odbywa się od węzła Garwolin Północ przy Avonie do miejscowości Stoczek na dw801. Policjanci przy węźle kierują na objazd. Służby ratunkowe udające się na miejsce wypadku miały problem z dojechaniem, z uwagi na niepozostawienie miejsca na tak zwany korytarz życia - mówi. asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Korek (, #IP 2789cdd1f5) Odpowiedz

Korytarz to dla samochodów w korku powinniscie zrobić w kilkanaście minut służby od siedmiu boleści... Rozpięcie barier i kierowanie ruchu z powrotem po drugim pasie

korytaż życia (, #IP 08db38eb54) Odpowiedz

W radiowozie mają chyba kamerkę to trzeba przejrzeć teraz nagranie i dowalić wszystkim którzy blokowali przejazd wysokie mandaty to następnym razem będą wiedzieli jak się zachować w takich sytuacjach.

powoli (, #IP 94c1f077aa) Odpowiedz

radikowóz nie ratował życia

S17 (, #IP 4931f63bb5) Odpowiedz

Tak się składa że najpierw była straż potem karetki a policja była ostatnia.drugi radiowóz pomylił drogę.pojechal na garwolińska.