KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

INTERDRUK SA kontynuuje proces rekrutacji pracowników do fabryki w Sulbinach

Dodano:
garwolin - INTERDRUK SA kontynuuje proces rekrutacji pracowników do fabryki w  Sulbinach

Spółka Akcyjna Interdruk nadal prowadzi rekrutacje. Kliknij w baner w tekście i sprawdź szczegóły.

Spółka Akcyjna Interdruk nadal prowadzi rekrutacje na następujące stanowiska:

* operator maszyn introligatorskich,
* introligator,
* mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych,
* elektronik/automatyk
* kierownik zmianowy.

Na stronie internetowej www.interdruk.com.pl w zakładce kariera znajdują się aktualne oferty pracy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i aplikowania na oferowane stanowiska za pomocą strony internetowej lub osobiście składając dokumenty aplikacyjne (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, list motywacyjny, referencje, itp.) w sekretariacie biura przy zakładzie produkcyjnym. Oferty można również składać bezpośrednio na adres: rekrutacja@interdruk.com.pl podając w tytule maila stanowisko, na które się aplikuje.

Pracownikom zapewniamy grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, szkolenia. Zapewniamy pracę w ramach umowy o pracę. Staramy się dobrać harmonogram pracy do potrzeb pracownika. Kandydatom nieposiadającym kwalifikacji zawodowych zapewniamy przyuczenie do wykonywania zawodu. Staramy się zapewnić naszym pracownikom ścieżkę kariery, aby wraz z nami rozwijał się również nasz personel.

*Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za pracę w formie płacy godzinowej.* Wynagrodzenie ustalane jest w oparciu o umiejętności i kompetencję i wzrasta wraz z ich rozwojem. Złóż wymagane dokumenty, przyjdź porozmawiać, podejmij próbę – być może to jest Twoje miejsce.

Artykuł sponsorowany