Ciekawe tematy z Garwolina

Ponad 1,3 miliona zł na sport w powiecie

Dodano:
garwolin - Ponad 1,3 miliona zł na sport w powiecie

Powiat garwoliński złożył wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki na dofinansowanie w kwocie 1,3 miliona na budowę i remont infrastruktury sportowej przy szkołach prowadzonych przez powiat garwoliński. 30 września samorząd otrzymał informację, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

W dniu 29 marca 2019r. do Ministerstwa Sportu i Turystyki złożony został przez powiat garwoliński wniosek o dofinansowanie w ramach programu Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – zadania przyszkolne 2019.

Wniosek opiewał na kwotę 2 649 688 zł z czego wnioskowana kwota dofinansowania to 1 324 844 zł, a w jego zakres wchodziły cztery zadania:

Remont zaplecza sanitarno-szatniowego Obiektów Sportowych Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem
W ramach zadania wykonany zostanie remont pomieszczeń szatniowo- sanitarnych obiektów sportowych (szatnia na odzież wierzchnią, szatnia męska, natryski męskie, WC dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie porządkowe), zamontowana będzie wanna z hydromasażem i sauna, wyremontowany zostanie pokój ratownika oraz recepcja/kasa. W hali basenowej wymieniona zostanie okładzina ceramiczna plaży basenowej.

REKLAMA:


Budowa boiska do piłki plażowej o wymiarach 19mx27m oraz parku street workout – przy Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie

Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 29mx42m oraz boiska do piłki plażowej o wymiarach 19mx27m – przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 29mx42m – przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

W dniu 30 września 2019r. Ogłoszone zostały wyniki naboru i z wnioskowanej kwoty 1 324 844 zł powiat otrzymał dofinansowanie w kwocie 1 313 800 zł. Zadanie wstępnie przewidziane do realizacji na lata 2019-2020 zostanie zrealizowane w latach 2020-2021.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.