KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Plakatami wyborczymi w kierowców i pieszych

Dodano:
garwolin - Plakatami wyborczymi w kierowców i pieszych

Czytelnik Dominik przysłał nam zdjęcie, powieszonego w Uninie plakatu wyborczego, kandydata do Senatu z listy Koalicji Obywatelskiej Mirosława Krusiewicza. „Bilbord zagrażający bezpieczeństwu podczas wyjazdu mocno ogranicza widoczność” - stwierdził Czytelnik. Podobna sytuacja jest na skrzyżowaniu ulicy Górnej z ulicą Lubelską w Sulbinach. Tam plakat posła Kowalczyka z PiS w połączeniu z bujną roślinnością na barierce i znaku drogowym też „nie pomaga” dostrzec pieszych, zwłaszcza dzieci.

„Unin, wyjazd ze szkoły. Bilbord zagrażający bezpieczeństwu podczas wyjazdu mocno ogranicza widoczność” - napisał w korespondencji do KG Czytelnik.

Plakat posła Kowalczyka powieszony w Sulbinach na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z ulicą Górną też utrudnia widoczność, zwłaszcza na przejściu dla pieszych, gdzie doszło w ostatnich latach do dwóch śmiertelnych potrąceń pieszych.

Osoby wieszające plakaty kandydatów na posłów i senatorów najwyraźniej nie zwracają uwagi na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kandydaci (, #IP 5e8bf9d2e8) Odpowiedz

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=SNTooJBq7ZM#

Shell (, #IP beac687cf4) Odpowiedz

kandydatka Kurowska z PiS też ma za nic nasze bezpieczeństwo i ograniczyła widoczność swoimi plakatami przy wyjeździe z GSAG na przeciwko stacji paliw Shell. A kojarzycie kopertę na ylnym parkingu pod Starostwem zaraz przy samym wejściu? - tylko auto zastępcy Starosty na niej parkuje. Sama koperta bez znaków pionowych, czyli równie dobrze można było namalować sobie na kostce słoneczko, albo znaczek PiS. Proponuję w ramach przypomnienia władzy o obiecywanej pokorze, niech każdy kto zauważy, że miejsce jest wolne śmiało na nim parkuje. Nikt zgodnie z prawem nie może wam za to nic, absolutnie nic, zrobić.