KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek na Farmie Iluzji. Jedna osoba w stanie ciężkim w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek na Farmie Iluzji. Jedna osoba w stanie ciężkim w szpitalu

W piątek 11 października na Farmie Iluzji w gminie Trojanów doszło do wypadku. 6 osób wpadło do wody. Jedna osoba była reanimowana i w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitali karetkami.


- Podczas pobytu w parku rozrywki na terenie gminy Trojanów około godziny 13.30 pięć osób z Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych z powiatu świdnickiego weszło pod nadzorem opiekunki na drewnianą tratwę wycieczkową. Tratwa na skutek nieskoordynowanych ruchów podczas przemieszczania się po zbiorniku wodnym o głębokości około 1.2m wywróciła się do góry dnem powodując wypadnięcie wszystkich osób do wody w taki sposób, że dostały się pod tratwę. Wszystkie osoby zostały wyciągnięte na brzeg. Ratownik medyczny z parku rozrywki wraz z policjantem z Trojanowa reanimowali 57-letnią kobietę do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Kobieta odzyskała funkcje życiowe  i w stanie ciężkim została Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowana do szpitala w Warszawie. Pozostałymi osobami zajął się park rozrywki, a następnie zostały przetransportowane karetkami do szpitali na badania. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie
– informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

Kobieta, która trafiła w stanie ciężkim do szpitala była niepełnosprawna.

zdjęcie: Farma Iluzji

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.