KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Leepeck 18 października zagra w Hotelu Sulbin

Dodano:
garwolin - Leepeck 18 października zagra w Hotelu Sulbin

Leepeck jest pierwszym artystą, który rozpocznie cykl koncertowy w Hotelu Sulbin. Jako wokalista „Bohemy" był laureatem Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m. in. takich gwiazd jak Green Day, T. Love, występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu polskich oraz zagranicznych scenach. Koncert odbędzie się 18 października o godzinie 20.00.

- Bardzo się cieszymy, że Garwolin znalazł się na trasie koncertowej Leepeck po Polsce i Kanadzie . Formuła tego wydarzania będzie zupełnie inna niż dotychczas, bardziej klubowa. Koncert odbędzie się na górnej sali, będzie kameralnie, klimatycznie a wręcz magicznie. W trackie imprezy będzie otwarty bar, więc każdy będzie mógł napić się wina, piwa, drinka – mówi manager zespołu.

Leepeck(Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Jako wokalista „Bohemy" był laureatem Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love, występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu polskich oraz zagranicznych scenach.

28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE" (dystrybucja Universal Music Polska). Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down", „All This Time" i „No One Knows”.

REKLAMA:


Obecnie Leepeck pracuje nad kolejnym albumem tym razem z polskimi tekstami! O efektach będziecie mogli przekonać się niebawem!

W listopadzie zespół zagra kilka koncertów podczas Indie Music Week 2019 w Toronto.
(Leepeck w listopadzie zagra 3 koncerty podczas tegorocznego festiwalu Indie Week w Toronto co jest znaczącym sukcesem na arenie międzynarodowej)


Bilety:
<https://goout.net/pl/bilety/leepeck/segf/>

25 PLN przedsprzedaż
35 PLN w dniu koncertu
Info pod numerem 25 682 12 06 lub w restauracji.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.