KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Gminne obchody Dnia Edukacji w Górznie

Dodano:
garwolin - Gminne obchody Dnia Edukacji w Górznie

W piątek 11 października 2019 r. w sali Moderno w Górznie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Organizatorem tegorocznego święta była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Samorządkach. Dzień ten jest co roku okazją do podsumowania efektów pracy w placówkach oświatowych działających na terenie gminy.

W uroczystości udział wzięli: dyrektorzy placówek oświatowych, czynni i emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji wszystkich szkół z terenu gminy oraz przedstawiciele władz samorządowych. Gości powitała dyrektor szkoły Ewa Włodarczyk, która podziękowała za przybycie i złożyła wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Następnie głos zabrał wójt gminy Waldemar Sabak, który wszystkim pracownikom oświaty złożył serdeczne podziękowania za ich pracę, poświęcenie i trud włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Dyrektorzy szkół również dziękowali swoim pracownikom i życzyli wiele satysfakcji z pracy zawodowej oraz dalszych sukcesów i osiągnięć. Życzenia  dla grona pedagogicznego skierowali także zaproszeni goście.

REKLAMA:


Spotkanie było okazją do nagrodzenia pracowników oświaty za dobrą pracę. Wyróżnienia są dowodem zaangażowania w przekazywaniu wiedzy, owocnego kształtowania postaw dzieci i młodzieży oraz aktywności w pracy zawodowej. Nagroda wójta wśród dyrektorów została przyznana Ewie Włodarczyk, dyrektorowi PSP im. Marii Kownackiej w Samorządkach, Mirosławowi Mętrakowi, dyrektorowi Zespołu Szkół w Uninie oraz Monice Błażejczyk, dyrektorowi Przedszkola w Górznie. Wśród nauczycieli nagrody wójta otrzymali: Renata Gałązka i  Barbara Zając - nauczyciele PSP im. Władysława Jóźwickiego w Górznie oraz Małgorzata Mikowska - nauczyciel Przedszkola w Górznie.

Następnie dyrektorzy wszystkich placówek edukacyjnych z terenu gminy wręczyli nagrody i wyróżnienia swoim pracownikom.
Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 79

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Mirek odpuść!!! (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

To ciekawe??? (, #IP 590824c242) Odpowiedz

Zauważyłem, że pewne osoby były tam zbędne i niewiadomo z jakiej racji.... Takich to na szubienice, loki do samej ziemi,albo wymiana armaty na gorszą brzydotę aż nie dobrze się robi na widok... na wymianę rasową a kysz

w Szkole w Uninie znowu syf... (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

Ciekawe czy pan dyr. M miał okazje pogadać z Panem Wójtem na temat kolejnego już, corocznego zaniedbania ze świetlicą. Co roku ten sam bałagan. Zero opieki, zero transportu, po prostu zero. Panie M mamy nadzieję, że ma Pan na tyle odwagi i nie będzie Pan kandydowała po raz kolejny na dyrektora.

Otóż to... (, #IP 8a94d7fed1) Odpowiedz

Kiedy pan M.M kończy się dyrektorska kadencja?