KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Wieczór z dobrą muzyką już dziś w Sulbinach!

Dodano:
garwolin - Wieczór z dobrą muzyką już dziś w Sulbinach!

Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach zaprasza dziś na dwa koncerty! Jako pierwszy o 19.00 wystąpi Radek Blues Trio. Muzycy grają autorskie utwory z pogranicza rocka i bluesa. O 20.00 z minutami wystąpi Vanesa Harbek to niezwykle utalentowana gitarzystka, wokalistka, trębaczka i showmanka pochodząca z Argentyny. WSTĘP WOLNY.

Gwiazdą wieczoru będzie Vanesa Harbek. To niezwykle utalentowana gitarzystka, wokalistka, trębaczka i showmanka pochodząca z Argentyny. Jej ognista muzyka z pogranicza bluesa, latin, jazzu, rocka i soulu, czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej budzi zachwyt w Europie, Ameryce Północnej i Południowej.

Vanesa dzieliła scenę m.in. z takimi artystami jak: Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band. Na swojej polskiej trasie koncertowej towarzyszyć jej będą: Łukasza Gorczyca - gitara basowa i Tomasz Dominik - perkusja.

wytęp bezpłatny

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.