KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Hit Joker w Kinie Wilga. Zobacz zwiastun! (wideo)

Dodano:
garwolin - Hit Joker w Kinie Wilga. Zobacz zwiastun! (wideo)

Już od 25 października w Kinie Wilga będzie można oglądać hitowy film Joker. W roli głównej nominowany do oscara Joaquin Phoenix. Zobacz zwiastun!

Nominowany do Oscara Joaquin Phoenix wciela się w tytułową rolę w produkcji Warner Bros. Pictures Joker. Na ekranie partneruje mu laureat Nagrody Akademii Robert De Niro, natomiast za reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Todd Phillips, który jest ponadto producentem i współautorem scenariusza do filmu.
Obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru. To oryginalna historia poświęcona wyłącznie temu bohaterowi, która nie została nigdy wcześniej zaprezentowana na dużym ekranie. Przedstawiony przez Phillipsa portret Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

W pozostałych rolach wystąpili: Zazie Beetz (Deadpool 2), Frances Conroy (serial American Horror Story, serial Hulu Castle Rock), Marc Maron (seriale Maron, GLOW), Bill Camp (Czerwona jaskółka, Gra o wszystko), Glenn Fleshler (seriale Billions, Barry), Shea Whigham (Pierwszy człowiek, Kong: Wyspa Czaszki), Brett Cullen (42 — Prawdziwa historia amerykańskiej legendy, serial serwisu Netflix Narcos), Douglas Hodge (Czerwona jaskółka, serial Dom grozy) oraz Josh Pais (najnowszy obraz Osierocony Brooklyn, W starym, dobrym stylu).

Phillips (trylogia Kac Vegas) reżyseruje film na podstawie scenariusza napisanego wraz ze scenarzystą Scottem Silverem (Fighter), z wykorzystaniem postaci z uniwersum DC Entertainment. Jego produkcją zajmują się Phillips i Bradley Cooper — pod szyldem ich spółki Joint Effort, a także Emma Tillinger Koskoff. Funkcję producentów wykonawczych pełnią Walter Hamada, Michael E. Uslan, Aaron L. Gilbert, Joseph Garner, Richard Baratta i Bruce Berman.

REKLAMA:


W ekipie filmowej Phillipsa znaleźli się: operator Lawrence Sher (najnowsza produkcja Godzilla II: Król potworów, trylogia Kac Vegas), scenograf Mark Friedberg (Selma, Niesamowity Spider-Man 2), montażysta Jeff Groth (Rekiny wojny, Kac Vegas III), jak również nagrodzony Oscarem projektant kostiumów Mark Bridges (Nić widmo, Artysta).

JOKER
25 – 29 Października
godzina 20:20
2 – 5 Listopada
godzina

Produkcja: USA
Gatunek: Akcja , dramat , kryminał
Czas trwania: 107 minut
Od lat: 15 /napisy/
System wyświetlania : Projekcja cyfrowa
Cena biletu: 18,16zł
Tani Poniedziałek 14 zł

Cały repertuar kina na październik TUTAJ.Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.