KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Kobieta idealna - wygraj bilety na spektakl!

Dodano:
garwolin - Kobieta idealna - wygraj bilety na spektakl!

"Kobieta idealna" to znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Spektakl w Garwolinie 5 grudnia. Nasi Czytelnicy mogą wygrać trzy podwójne bilety na spektakl.

"Kobieta idealna". Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas.
Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko -męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje?

Więcej o spektaklu można przeczytać TUTAJ.

Gramy 5 grudnia 2019 r. o godz. 18.30 CS i K " KINO  - Garwolin, ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 85 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl, biletyna.pl

Chcesz wygrać bilety?

To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Kobieta Idealna”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Łącznie mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki. Bilety dla dwóch osób wygrają pierwsze dwie osoby, które się do nas zgłoszą. Bilety wygra też ostatnia osoba, która przyśle do nas maila.
Prosimy też o udostępnienie  posta (link TUTAJ) na swoim Facebooku.

Termin przysyłania maili kończy się 30 listopada o godzinie 23.59.

AKTUALIZACJA 5 grudnia
W naszym konkursie najszybciej zgłosili się do nas:
Beata Rękawek
Monika Piętka
Ostatnia osobą była Karolina Soszka.
Gratulujemy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.