KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Strażacy z KP PSP najlepsi w turnieju mundurowych

Dodano:
garwolin - Strażacy z KP PSP najlepsi w turnieju mundurowych

W niedzielę 20 października na orliku w Górznie zostały rozegrane finały piłkarskich Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Garwolińskiego, pod patronatem prezesa ZOP ZOSPRP w Garwolinie Waldemara Sabaka i starosty powiatu garwolińskiego Mirosława Walickiego. W zawodach najlepiej spisali się strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.


W pierwszym meczu niedzielnych finałów Dragon & Tęcza (zwycięzca grupy B) ograł 3:2 OSP z Rudy Talubskiej (II miejsce w grupie C).  OSP z Łaskarzewa, która byłą najlepsza w grupie C przegrała 0:2 z Mundurowymi Żelechów, którzy w grupie C znaleźli się na III miejscu.

Drużyny, które zajęły II miejsca w grupie A i grupie B: OSP Trojanów i OSP Unin i Goździk, w regulaminowym czasie zremisowały 0:0. W Karnych to drużyna z gminy Górzno była lepsza (1:3).
Zwycięzca grypy A – Policja zremisowała z KP PSP 1:1. Karne lepiej strzelali strażacy, który w grupie B byli dopiero na III miejscu.

W półfinałach Dragon & Tęcza przegrał z Mundurowymi Żelechów 0:3. Z kolei OSP Unin i Goździk zremisowała w regulaminowym czasie z KP PSP 2:2. W karnych znów świetnie spisali się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej (0:3).

W meczu o III miejsce OSP Unin i Goździk wygrała 3:1 z Dragonem. W meczu finałowym KP PSP zwyciężyła z Mundurowymi Żelechów 2:1.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.