KurierGarwoliński.pl

Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Inerwencje do dnia 18-10-2019r.

Dodano:

15 października

Maciejowice

Poszukiwania 36-letniego mieszkańca Maciejowic, który w dniu 14 października wyszedł z domu. W wyniku podjętych poszukiwań, wspólnie z rodziną zaginionego odnaleziono ciało mężczyzny. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

16 października

Garwolin

15 października nieznana osoba dokonała oszustwa metodą tzw. „BLIK”. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1900 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

REKLAMA:


17 października

Sobolew

Poszukiwania 67-letniego mieszkańca gminy Sobolew, który wyszedł na grzyby. W wyniku podjętych poszukiwań w godzinach nocnych odnaleziono mężczyznę na terenie gminy Maciejowice. Mężczyzna został przekazany rodzinie.

18 października

Garwolin

Nieznani sprawcy, podczas nieobecności domowników włamali się do domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. Odzyskaniem skradzionego mienia i zatrzymaniem sprawców włamania zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej :Policji w Garwolinie.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 244 interwencje, odnotowali 4 wypadki oraz 30 kolizji drogowych.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.