KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

4 wypadki i 30 kolizji w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - 4 wypadki i 30 kolizji w ubiegłym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 4 wypadki i 30 kolizji drogowych. Policja apeluje o ostrożność i rozsądek.


17 października, Łaskarzew
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Łaskarzewie na ul. Garwolińskiej w dniu 17.10 przed godziną 15.00 Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki VW nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył samochodu marki Nissan, którym kierowała 27-letnia mieszkanka Garwolina. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona kierująca samochodem Nissan. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

19 października, Cyganówka
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Cyganówka w dniu 19 października około godziny 10.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mieszkaniec powiatu otwockiego, kierując samochodem marki Skoda podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Opel, którym kierował 60-letni mieszkaniec powiatu otwockiego. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 62-letnia pasażerka opla. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

REKLAMA:


19 października, Garwolin

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na ul. Stacyjnej w dniu 19 października około godziny 20.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letnia mieszkanka powiatu ryckiego, kierując samochodem marki Opel, na przejściu dla pieszych potrąciła 66-letniego mieszkańca Garwolina. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony mężczyzna. Kierująca trzeźwa, pieszy blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

O niedzielnym wypadku na S17 pisaliśmy w odzielnym tekście.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.