Ciekawe tematy z Garwolina

Recykling - jeden z najbardziej innowacyjnych obszarów działania Fluiconnecto

Dodano:
garwolin - Recykling - jeden z najbardziej innowacyjnych obszarów działania Fluiconnecto

Idea recyklingu to nie tylko ponowne przetwarzanie różnych odpadów, których liczba - z każdym rokiem - sukcesywnie wzrasta. To również (a może i przede wszystkim) potrzeba stworzenia kompleksowego systemu, w ramach którego nauczymy się gospodarować odpadami w sposób mądry i ekologiczny.

Kierunek ten dostrzega również firma Fluiconnecto, która coraz śmielej rozszerza asortyment swoich produktów i usług, ukierunkowanych właśnie na tą gałąź przemysłu i gospodarki.

Fluiconnecto - marka, która dba o recykling
Analizując ofertę rozwiązań dystrybuowanych przez firmę Fluiconnecto (https://www.fluiconnecto.pl/pl/ ) w kontekście szeroko rozumianego recyklingu, można odnieść wrażenie, że jest to oferta niezwykle złożona i rozbudowana. Składa się ona z następujących składowych:

1. Elementy wchodzące w skład hydrauliki siłowej - to przede wszystkim węże i złącza hydrauliczne, rury precyzyjne, ogólnie rozumiane połączenia hydrauliczne i oczywiście osłony je zabezpieczające. Do tej (skądinąd bardzo obszernej) grupy należy również zaliczyć siłowniki (z możliwością ich regeneracji), wkłady filtrujące (również z wymiennymi filtrami) a także pompy hydrauliczne i różnorodne silniki do tych instalacji.

2. Elementy wspomagające ciśnienie kanalizacji - ich cechą charakterystyczną jest posiadana przez nie specjalna warstwa ochronna, wykonana najczęściej ze stali ocynkowanej. W skład tej grupy należy zaliczyć przewody o różnych zastosowaniach i właściwościach (gumowe, termoplastyczne, w oplocie), dysze do czyszczenia powierzchni kanalizacyjnych, a także - węże ssawne wykonane z tworzyw sztucznych i cała gama dedykowanych im elementów łączeniowych.

Fluiconnecto - pakiet usług dla stawiających na ekologię
Firma Fluiconnecto oferuje również szeroką gamę usług, zoptymalizowanych pod kątem przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem. W tej grupie wyróżniamy zwłaszcza dwa typy realizowanych prac:

    1. Regenerację elementów czynnych i biernych obwodów hydraulicznych, w tym - przede wszystkim - pomp i siłowników hydraulicznych.

    2. Szeroko rozumianą diagnostykę przewodów, wchodzących w skład instalacji hydraulicznych, z uwzględnieniem warunków miejscowych i ryzyka z nimi związanego.

Podsumowanie

Fluiconnento to marka bardzo silnie związana z branżą recyklingu i szeroko pojętego usuwania nieczystości. Co więcej, podmiot ten działa również na terenie naszego kraju i to już od początków XXI wieku. Obecnie przedsiębiorstwo to posiada swoje oddziały w Krakowie i Poznaniu, co oznacza, że zostało ono usytuowane w pobliżu najważniejszych arterii komunikacyjnych naszego kraju.

Artykuł sponsorowany