Wiadomości z Garwolina

Mercedesem potrącił pijanego pieszego

Dodano:
garwolin - Mercedesem potrącił pijanego pieszego

W niedzielę 27 października, w Woli Rębkowskiej 62-latek wykonując manewr omijania, potrącił lusterkiem pieszego. Pieszy z blisko 2,5 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

- Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Woli Rębkowskiej na ul. Długiej w dniu 27 października o godzinie 17.45. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 62-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierujący samochodem marki Mercedes, wykonując manewr omijania potrącił lusterkiem jednego z dwóch pieszych stojących na jezdni. Kierowca pojazdu trzeźwy. 48-letni pieszy, z blisko 2,5 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.